Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryPolsat Online na żywo

Polsat online

POLSAT jest obecnie jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w kraju. Szturmem zawładnął widzami dzięki nowoczesnemu podejściu do sposobu prezentacji wiadomości oraz dużej ilości filmów i seriali. Stacja rozpoczęła działanie w 1992 roku. POLSAT online to pierwszy polski kanał komercyjny wchodzący w skład Telewizji Polsat.

W POLSAT online możesz zobaczyć między innymi takie hity jak:

  • Wydarzenia – serwis informacyjny nadawany od 2004 roku.

  • Świat Według Kiepskich – nieśmiertelny serial o rodzinie Kiepskich emitowany od 1999 roku.

  • Pierwsza miłość – serial obyczajowy emitowany od 2004 roku.

  • Trudne sprawy – paradokumentalny serial obyczajowy.

Oglądaj Polsat na żywo dzięki telewizji online!

POLSAT online to mnóstwo sportowych emocji i najlepsze hity światowego kina. Stacja stawia na ciągły rozwój, dostarczając swoim widzom coraz to nowych propozycji programów. W ramówce POLSAT online znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne programy i seriale. Oferta jest różnorodna i dopasowana do różnych grup wiekowych widzów. To powoduje, że na pewno znajdziesz tam coś idealnego dla siebie.

Oglądaj POLSAT online bez limitu i ciesz się sportowymi emocjami, filmami akcji oraz wiadomościami podanymi na najwyższym światowym poziomie. Dzięki telewizji online będziesz zawsze na bieżąco.

Kanały należące do Telewizji Polsat nie są oferowane online przez nadawcę więc nie są również dostępne na naszej platformie