Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryPolsat Sport Online

Polsat Sport online

POLSAT Sport to sportowy kanał Telewizji POLSAT. Kanał działa od 2000 roku i skupia się przede wszystkim na tematyce transmisji sportowych oraz wiadomości ze świata sportu. POLSAT Sport online to każda dyscyplina sportu zaprezentowana tak, jak lubisz.

Na POLSAT Sport online największą popularnością cieszą się programy takie jak:

  • Transmisje igrzysk olimpijskich.

  • Transmisje zawodów kolarskich.

  • Sportowe wiadomości.

Kanał POLSAT Sport online nadaje przez cały czas transmisje z meczów siatkówki, turniejów piłki plażowej, rozgrywek piłki nożnej i piłki ręcznej. Transmituje też wydarzenia takie jak Mundial, gale bokserskie, igrzyska olimpijskie czy Mistrzostwa Europy w snowboardzie, czy skoki narciarskie.

Jesteś fanem sportu? POLSAT Sport online to kanał wręcz stworzony dla Ciebie. Na kanale transmitowane jest każde ważne wydarzenie ze świata sportu, tak więc śledząc informacje, masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. POLSAT Sport online możesz oglądać w jakości HD Ready, gdziekolwiek się tylko znajdziesz. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i możesz kibicować naszej reprezentacji na każdych zawodach, jakie rozgrywają się w Polsce lub na świecie. Gotowy na sportowe emocje? Włącz POLSAT Sport online.

Kanały należące do Telewizji Polsat nie są oferowane online przez nadawcę więc nie są również dostępne na naszej platformie