Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądania 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
koddplay na numer 92521

Tylko 50 gr

tygodniowo za oglądanie !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.TVN Online - oglądaj na żywo przez Internet!

TVN online

TVN to komercyjna stacja telewizyjna. Kanał TVN działa od 1999 roku i jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych w Polsce. Sławę przyniosły mu programy takie jak, chociażby Dzień dobry TVN czy Fakty TVN. Oglądając TVN online, masz dostęp do najważniejszych informacji z kraju i ze świata, a także do programów publicystycznych, kulinarnych i wnętrzarskich.

Obecnie w TVN online najchętniej oglądane są takie programy jak:

  • Projekt Lady – program, w którym kobiety zmieniają się w damy.

  • Top model – program, który wyszukuje nowe twarze w świecie modelingu.

  • Mam talent – program rozrywkowy prezentujący talenty uczestników.

  • Azja Express – popularne reality-show z udziałem gwiazd.

Dostęp do TVN przez internet za darmo? To możliwe!

TVN sławę zawdzięcza bardzo różnorodnej ramówce, która trafi w gusta każdego fana rozrywki, jak również programom nieco poważniejszym. Oglądając TVN online, masz pewność, że dobrze wykorzystujesz swój czas. Oglądasz świetne filmy, obserwujesz potyczki gwiazd i uczestników teleturniejów oraz dowiadujesz się, co się dzieje na świecie.

TVN online oferuje programy publicystyczne, sportowe, ekonomiczne i plotkarskie. Każdy jest sobie w stanie wybrać z programu to, co najbardziej go interesuje. Włącz TVN online i spędź miły wieczór na rozrywce, jaką lubisz.