Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521
Cena za 1 dzień dostępu 10 groszy. 1 rok dostępu sms 30,75 zł

Najtańsza oferta na rynku !
Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 12 miesięcy.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok. Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online.TVP 2 Online

TVP 2 online

TVP 2 to ogólnotematyczny kanał telewizyjny, który zaczął nadawanie dokładnie 23 lutego 1992 roku. TVP 2 nazywana jest potocznie Dwójką i słynie z programów takich jak Kocham Cię Polsko, Panoramy czy popularnego serialu M jak Miłość. TVP 1 online jako jedną z nielicznych telewizji można oglądać też w wersji dla niesłyszących.

TVP 2 online to stacja, która od początku swojego działania stawiała na różnorodność. Na tym kanale obejrzysz między innymi:

  • Rodzinka.pl – serial o polskiej rodzinie z trójką dzieci.

  • Na dobre i na złe – serial o lekarzach i personelu szpitala w Leśnej Górze.

  • Jeden z Dziesięciu – teleturniej sprawdzający wiedzę.

  • Magazyn Ekspresu Reporterów – program społeczno-publicystyczny.

  • Pytanie na śniadanie – program śniadaniowy zajmujący się tematyką mody, zdrowia, sportu i ogólnie rozumianego stylu życia.

Telewizja TVP2 stawia zarówno na emisję filmów dokumentalnych, jak i na programy informacyjne, dzięki którym zawsze wiesz, co dzieje się na świecie. Mnóstwo transmisji z imprez sportowych oraz polskich seriali sprawia, że ten kanał zainteresuje przede wszystkim osoby, które chcą zawsze trzymać rękę na pulsie.

TVP 2 online możesz oglądać wszędzie, gdzie masz tylko dostęp do internetu. Ciesz się zawsze świeżymi informacjami i emocjami, które nie mają sobie równych.
Sprawdź także: Seriale online