Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Oglądaj za 50 gr tygodniowo. Cena sms za 1 rok dostępu 30,75 zł.

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVP Info online

TVP Info online

TVP Info to stacja informacyjna, która największy nacisk kładzie na przekazywanie rzetelnych informacji dotyczących najnowszych wydarzeń w Polsce i na świecie. Kanał został uruchomiony 6 października 2007 roku i od razu stał się jednym z najchętniej oglądanych. TVP Info to skarbnica newsów z każdego zakątka świata.

Na kanale TVP Info emitowane są m.in. programy takie jak:

  • Info Poranek – poranny serwis informacyjny.

  • Pogoda Info – serwis z prognozą pogody.

  • Puls Polski – program podejmujący tematykę społeczną.

  • Extra Świat – popołudniowy przegląd najciekawszych informacji z zagranicy.

  • Minęła 20 – wieczorny program publicystyczny.

TVP Info online to stacja kierowana przede wszystkim do tych oglądających, którzy interesują się bieżącymi wydarzeniami i którym nieobce są ludzie tragedie. W ramówce TVP Info znajdziesz programy, które poruszają zagadnienia związane z życiem w Polsce i rozwiązują trudne problemy.

TVP Info online jest jedną z najbardziej rzetelnych stacji informacyjnych i każdego dnia skupia uwagę kilkuset tysięcy widzów. Rosnąca oglądalność stacji jest spowodowana przemyślaną ramówką oraz rzetelnym sposobem prezentacji wiadomości. Oglądając TVP Info online, wiesz więcej i postrzegasz szerzej.