Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521
Cena za 1 dzień dostępu 10 groszy. 1 rok dostępu sms 30,75 zł

Najtańsza oferta na rynku !
Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 12 miesięcy.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok. Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online.TVP Sport online

TVP Sport online

TVP Sport online to sportowy kanał Telewizji Polskiej, który ma już 10 lat. Na TVP Sport online możesz oglądać potyczki w każdej dyscyplinie sportu. TVP Sport online transmituje wszystkie ważniejsze wydarzenia sportowe i prowadzi program Pełnosprawni, na którym możesz zobaczyć życie niepełnosprawnych, którzy udowadniają, że choroba to nie wyrok. TVP Sport to sport w najlepszym wydaniu.

TVP Sport online transmituje wydarzenia takie jak:

  • Mistrzostwa Europy w siatkówce.

  • Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie.

  • Mistrzostwa świata w piłce nożnej.

  • Turnieje tenisowe.

Na kanale TVP Sport emitowany jest też Sportowy Wieczór, czyli podsumowanie wszystkich wydarzeń sportowych z minionego dnia oraz wywiady z gwiazdami sportu. TVP Sport online to rzetelne sportowe emocje podane w sposób, który motywuje do tego, żeby podjąć aktywność fizyczną. Oglądając kanał, zawsze wiesz, co dzieje się w sporcie tak w kraju, jak i na świecie. Możesz kibicować swoim ulubionym sportowcom i drużynom. Żeby oglądać TVP Sport, nie musisz mieć telewizora. TVP Sport online obejrzysz na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. – smartfonie, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym. Włącz TVP Sport online i przekonaj się, co w sporcie piszczy.