Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521
Cena za 1 dzień dostępu 10 groszy. 1 rok dostępu sms 30,75 zł

Najtańsza oferta na rynku !
Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 12 miesięcy.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok. Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online.TVP 1 online

TVP 1 online

Program Pierwszy Telewizji Polskiej to stacja, która działa już od roku 1952. TVP 1 potocznie nazywana jest Jedynką i słynie z programu informacyjnego Wiadomości TVP 1, programów takich jak: Jaka to melodia, Wielka gra, Teleexpress czy Wieczorynka. TVP 1 online jest obecnie jedną z najchętniej oglądanych stacji.

TVP 1 program jest stają ogólnotematyczną, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Obecnie w TVP 1 online możesz oglądać między innymi:

  • Rolnik szuka żony – popularny program kojarzący pary.

  • Ojca Mateusza – serial o księdzu, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki.

  • Barwy szczęścia – serial obyczajowy cieszący się ogromną popularnością.

  • Agrobiznes – program dedykowany rolnikom.

Kanał TVP1 dostępny online!

TVP1 online to kwintesencja polskiej telewizji. Kanał nastawiony tak na rozrywkę, jak i na edukację. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących filmów, rzetelne wiadomości z kraju i ze świata, programy sportowe, transmisje ważnych wydarzeń kulturalnych oraz programy dla całej rodziny. Taka różnorodność pozwoli Ci miło spędzić czas oraz dowiedzieć się czegoś, co poprawi poziom Twojej wiedzy. Dzięki TVP 1 online żaden wieczór nie będzie już nudny, a kubek herbaty będzie smakował od teraz znacznie lepiej.
Seriale online znajdziesz również na Pinbook